O firmie Minebea Intec


Minebea Intec, producent przemysłowych systemów pomiarowych i kontrolnych od 21 września 2016 roku oferuje swoje innowacyjne produkty, rozwiązania i usługi pod nową marką Minebea Intec.

Minebea Intec jest częścią Sensing Device Business Unit koncernu Minebea, światowego lidera w zakresie produkcji wysokoprecyzyjnych łożysk kulkowych i komponentów oraz dostawcy innowacyjnych technologii precyzyjnych i pomiarowych najwyższej jakości. Minebea Intec jest jednym z wiodących przedsiębiorstw na rynku przemysłowych technologii pomiarowych do wysokoprecyzyjnych pomiarów i inspekcji produktów.

Oferujemy szerokie portfolio produktów, rozwiązań i usług do procesów produkcji u klienta – od przyjęcia towaru aż po jego wydanie, od wag platformowych, poprzez wagi do zbiorników procesowych i silosów, aż po wagi kontrolne i urządzenia do wykrywania ciał obcych, a także oprogramowanie do statystycznej kontroli procesów i recepturowania.

Nasze motto: „We make daily life safer” to zarazem zobowiązanie wobec nas samych, jak i obietnica wobec klientów i konsumentów na całym świecie.

Nasze nowe hasło „The true measure” opisuje dwa aspekty: z jednej strony naszą wiodącą rolę na rynku jako globalnego dostawcy produktów i rozwiązań w zakresie przemysłowej technologii pomiarowej i inspekcyjnej, a z drugiej strony nasz cel, jakim jest wyznaczanie trwałych standardów we wszystkich obszarach naszego przedsiębiorstwa, a także definiowanie wzorców dla naszej branży.