Systemy rentgenowskie


Dymond 40

Dymond 120

Dymond S


Detektor rentgenowski Dymond 40 ustanawia nowe standardy w detekcji rentgenowskiej w przemyśle spożywczym. Wyraźnie zdjęcia rentgenowskie w połączeniu z wysoką dokładnością i niskim zużyciem energii to unikalna oferta dla użytkownika.

Dymond 120 ustanawia nowe standardy w detekcji rentgenowskiej w przemyśle spożywczym. Wyraźnie zdjęcia rentgenowskie w połączeniu z wysoką dokładnością i niskim zużyciem energii to unikalna oferta dla użytkownika.

Dymond S wyznacza nowy standard w detekcji rentgenowskiej. Zaprojektowany specjalnie dla przemysłu spożywczego, zapewnia niezrównaną dokładność I niezawodność.

Dyxim FB

Detektory rentgenowskie Dyxim D i S

Dymond 80

Pionowe systemy promieniowania w urządzeniach serii Dyxim FB są stosowane do kontroli produktów w kartonach, workach plastikowych i folii metalizowanej oraz produktów luzem.

Poziome systemy promieniowania w urządzeniach serii Dyxim S (single scanner) i Dyxim D (double scanner) są idealne do detekcji ciał obcych w żywności i napojach zapakowanych w słoikach, puszkach i butelkach.

Seria Dymond (promieniowanie pionowe) to nowa generacja systemów rentgenowskich. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów, Dymond osiąga maksymalną pewność detekcji.